Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Veliko srce u SOS dečjem selu u Kraljevu

U okviru projekta „Veliko srce“, Eurobank, Fondacija „Ana i Vlade Divac“ i Laguna obnovili su devetnaesto igralište i poklonili 250 knjiga za najmlađe.
„Imali smo priliku da zaista mnogo naučimo. Mališani iz SOS dečjeg sela u Kraljevu podsetili su nas koliko je lako biti nasmejan i da nikada ne smemo zaboraviti važnost igre i učenja. Zajedno smo postavili nove sprave za igranje i sredili dvorište sela kako bi naši mali prijatelji rasli u lepom i bezbednom okruženju. Veliko nam je zadovoljstvo što smo imali priliku da provedemo dan sa njima i poklonimo 250 Laguninih knjiga koje će, nadam se, još dugo zadržati taj osmeh na licu“, naglasila je Nataša Krstić, direktorka korporativnih komunikacija u Eurobank.

„Veliko srce“ je uspelo da tokom četiri godine trajanja projekta unese radost u srca 8.000 mališana. Obnovljeno je 18 vrtića širom Srbije, a u saradnji sa izdavačkom kućom Laguna donirano je 4500 knjiga za biblioteke vrtića.
type="_moz">

Podelite na društvenim mrežama:

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS