„Velika knjiga o šumskim legendama“ Tee Orsi u prodaji od 19. oktobra

Tea Orsi nije nepoznata našim mladim čitaocima. Naprotiv. Ona je stekla njihove simpatije zahvaljujući „Legendama o zmajevima“, čarobnom zbirkom legendi iz svih krajeva sveta. A sada je tu i „Velika knjiga o šumskim legendama“, koja će, uz raskošne ilustracije proslavljene ilustratorke Ane Lang, dočarati deci tajanstveni svet šumskih bića i njihovih priča!
Priče o ljupkim čarobnim šumskim bićima: nakon kratkog predstavljanja svakog bića slede zabavne narodne priče i legende iz celog sveta. Za svako stvorenje je data poneka zanimljivost, kao i kratak opis kako bi mališani mogli da prepoznaju njihove tragove dok tumaraju po šumi!
„Veliku knjigu o šumskim legendama “ možete nabaviti od subote 19. oktobra na Laguninom štandu u Hali 1 Beogradskog sajma knjiga i na sajtovima laguna.rs i delfi.rs, a od petka 25. oktobra u svim knjižarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca.






















