UniCredit Banka i Laguna nagrađuju najbrže: poklon-paket može biti Vaš!
Laguna i UniCredit Banka pripremili su posebnu pogodnost za nove klijente Banke – poklon-paket od tri knjige. Pravo na poklon ostvaruje prvih 100 klijenata koji tokom trajanja akcije uspešno otvore bilo koji rezidentni račun* u ekspozituri UniCredit Banke na adresi Bulevar kralja Aleksandra 142i u Beogradu.

Nakon otvaranja računa, od Banke dobijate potvrdu o ostvarenom pravu na pogodnost i sa tom potvrdom poklon možete preuzeti u Laguninoj knjižari „Dobrica Ćosić“ na Bulevaru kralja Aleksandra 142k u Beogradu.
Poklon-paket sastoji se od tri knjige, a jedan klijent može ostvariti pravo na jedan paket. Ukupno je obezbeđeno 100 paketa, akcija počinje 24. avgusta 2026. godine i traje do podele svih paketa. Ovo su dostupni kompleti od kojih jedan može biti samo Vaš:
I
„Zdravo, svete: Kako biti human u doba mašina“, Hana Fraj
„Veličina sveta“, Branko Anđić
„Lero – Kralj leptira“, Momo Kapor
II
„Prijatelj Jermenin“, Andrej Makin
„Posle apokalipse“, Srećko Horvat
„Moj tata i ja u pubertetu“, Robert Takarič
III
„Niže u dolini“, Paolo Konjeti
„Dunav: Magična reka“, Mihail Hvorecki, Simona Čehova
Budite deo još jedne dobre priče UniCredit Banke i Lagune.
*Više informacija o paketima računa, uključujući benefite i cene, saznajte OVDE.




















