U utorak 27. oktobra, u Rimskoj dvorani Biblioteke grada Beograda poznati britanski pisac Toni Parsons družio se sa članovima biblioteke u sklopu svoje posete Srbiji i promocije novog romana "Novi početak". Toni Parsons govorio je o svom novom romanu, o nadahnuću koje ga je navelo da se posveti temi koja ga je učinila poznatim, jer "Novi početak" priča je o ljubavi, životu i međuljudskim odnosima.
Istog dana na Beogradskom sajmu, u okviru Sajma knjiga, na štandu Lagune, Toni Parsons je svojim obožavaocima puna tri sata potpisivao knjige. Bila je to prilika da se na jednom mestu nađu stvaralac koji piše o pravim dilemama savremenog života i njegovi obožavaoci. Pišući zabavno, ozbiljno, nežno i iskreno Parsons se podvukao pod kožu čitalačke publike u Srbiji, izvlačeći svakom svojom rečenicom iskrena osećanja. Roman "Novi početak" knjiga je koja govori o važnim stvarima, zato je njen uspeh neizbežan.
Najnovije
Pogledaj sve
„Čitajte između redova“ : uštedite i do 33%!
Ljubitelji velikih književnih dela, imaćete priliku da od 10. do 23. avgusta 2026. iskoristite posebne pogodnosti u okviru akcije „Čitajte između redova“. U okviru akcije obuhvaćena su tri kultna romana svetske književnosti: „Majstor i Margarita“ Mihaila Bulgakova, „Proces“ Franca Kafke i „1984“ Džordža Orvela.
Pročitaj više
UniCredit Bank i Laguna ti čestitaju rođendan i poklanjaju!
Posebna pogodnost za članove Laguninog kluba čitalaca je rođendanski popust od 40% pri kupovini do tri Lagunina naslova u Delfi knjižarama.
Pročitaj više
Globalni fenomen – „Van pravila“, roman koji je inspirisao hit seriju „Vatreni rivali“, u prodaji od 14. avgusta
Globalni fenomen – „Van pravila“, roman koji je inspirisao hit seriju „Vatreni rivali“, u prodaji od 14. avgusta
Pročitaj više![Milica Vučković o romanu „Roditelji kućnih ljubimaca“: Priča o usamljenosti, roditeljstvu i nevoljenoj deci [video]](https://laguna.oozmi-cdn.com/images/3cb02754-2add-4d44-8995-c36b8254cc50/Milica-Vukovi-w320.webp)
Milica Vučković o romanu „Roditelji kućnih ljubimaca“: Priča o usamljenosti, roditeljstvu i nevoljenoj deci [video]
Posle romana „Boldvin“ i „Smrtni ishod atletskih povreda“ stiže novi roman Milice Vučković „Roditelji kućnih ljubimaca“.
Pročitaj više















