Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Prvi dan na štandu Lagune i najava za ponedeljak – Sajam knjiga 2016.

Prvi dan Sajam knjiga u Beogradu podsetio nas je zašto je ovo najveći praznik knjige. Velike gužve stvorile su se odmah po otvaranju kapija Beogradskog sajma. Čitaoci su imali priliku da na štandovima Lagune u halama 1 i 4 biraju najbolje knjige, dok su im na štandu knjižara Delfi u Hali 4 sve knjige dostupne na jednom mestu, uz sjajan izbor knjiga na engleskom jeziku i ekskluzivan gift program.
Posebnu pažnju čitalaca privukao je roman Jua Nesbea „Policija“, deseti u serijalu o problematičnom inspektoru Hariju Huleu i novi roman mladog pisca Vladimira Tabaševića „Pa kao“ koji velikom brzinom osvaja čitalačku publiku.

Svi koji su sa nestrpljenjem čekali novu knjigu Ivane Kuzmanović, autorke bestselera „Od kada sam se zavolela volim“ uživaće u „Knjizi ličnih promena“ koja će ih povesti ka boljem i kvalitetnijem životu!

U ponedeljak će se na štandu Lagune u Hali 1 od 12 sati sa čitaocima družiti Lazar Džamić, čija knjiga „Čaj od šljiva“ stiče novu publiku.

Od 16 sati svoje knjige će potpisivati Zorica Kuburović koja u svom novom romanu „Ogledi o ljubavi i slobodi“ priča o ljubavi između mlade devojke i starijeg profesora filozofije, o njihovoj težnji za ličnom slobodom i preprekama ka zajedničkom životu.

Miomir Petrović ja za ovogodišnji Sajam spremio novi roman „Kuća od soli“ uzbudljivu dramu o tragičnoj usamljenosti pojedinca u izuzetnim istorijskim okolnostima, a sa čitaocima će se družiti od 17 sati takođe na štandu Lagune u Hali 1.

Ovogodišnji dobitnik Andrićeve nagrade Vule Žurić za knjigu priča „Tajna crvenog zamka“, svoju knjigu potpisivaće od 18 sati.

Dobro došli!

Partner Lagune na ovogodišnjem Sajmu knjiga je Banca Intesa a Laguni su se pridružili i brojni sponzori: Avon, Bambi, Coca-Cola, Nescafé, Henkel, Generali, Neoplanta, Lavirint, Don don, Hemofarm, Sport klub.

Podelite na društvenim mrežama:

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS