Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Promocija knjige „Prugastoplave storije“ Nikole Malovića

U subotu 7. maja u 20 sati, u Domu kulture studentski grad biće predstavljena knjiga „Prugastoplave storije“ Nikole Malovića. Na promociji govore: Vladimir Vukomanović i autor.

Zbirka „Prugastoplave storije“, donosi novu dozu Mediterana od autora bestseler romana „Lutajući Bokelj“. Srpski pisac iz Herceg Novog, Nikola Malović (1970), pre tri godine je bio u centru čitalačke i kritičarske pažnje sa romanom „Lutajući Bokelj“, koji mu je doneo i nekoliko važnih nagrada. Malović je član književne grupe P-70 – Proza na putu. „Prugastoplave storije“ strukturom podsećaju na raspored pruga na mornarskom modnom dezenu. Iako tematski vezane za Boku Kotorsku, one su pisane tako da budu razumljive na svim meridijanima i pre svega govore o sudaru tradicionalnih vrednosti sa tekovinama savremenog globalizovanog sveta.

Podelite na društvenim mrežama:

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.