Centar za kulturu opštine Aranđelovac i ove godine će organizovati okupljanje izdavača, ljubitelja knjige i pisane reči.
Peti festival knjige, na kojem će učestvovati i izdavačka kuća Laguna, održaće se 7. i 8. septembra na centralnom gradskom trgu.
Svoja nova izdanja predstaviće 25 izdavačkih kuća iz Srbije, Crne Gore, Slovenije, Bosne i Hercegovine, a tokom popodnevnih i večernjih sati organizovaće se promocije, književne večeri, mini-koncerti, druženja sa piscima.
Svi posetioci biće u prilici da, pored druženja sa Laguninim autorima Jelicom Greganović i Kornelijem Kovačem, kupe svoje omiljene naslove po sajamskim cenama.
Najnovije
Pogledaj sve
Velika Lagunina letnja akcija: 40 posto popusta na odabrane naslove za uživanje u čitanju
Imamo odličnu vest za sve ljubitelje knjiga: od 2. jula 2026. do 1. avgusta 2026. organzujemo „Veliku letnju akciju“ i na odabrane naslove odobravamo 40 posto popusta.
Pročitaj više
Novi roman Jelene Bačić Alimpić u prodaji ekskluzivno onlajn od 29. juna do 2. jula 2026!
Novi roman jedne od najčitanijih domaćih spisateljica Jelene Bačić Alimpić „Krojačev sin“, od 29. juna do 2. jula 2026, biće dostupan u ekskluzivnoj onlajn prodaji na sajtovima laguna.rs i delfi.rs
Pročitaj više
Jelena Bačić Alimpić predstavlja i potpisuje novi roman 9. jula u SKC
Posle romana „Krojač“ koji je osvojio desetine hiljada čitalaca, Jelena Bačić Alimpić je napisala nastavak, roman „Krojačev sin“. Bestseler autorka nas vraća u svet porodice Bajer i donosi novu, snažnu priču o ljubavi, gubitku, tajnama i praštanju.
Pročitaj više
Akcija „Moje leto uz knjige“! 50% popusta na odabrane dečje naslove u izdanju Lagune
Letnji raspust počinje! A gde se mogu doživeti najuzbudljivije avanture? U knjigama!
Pročitaj više














