– Presrećna sam što posle dve godine objavljujem novi roman, a moj prvi za Lagunu. Ovo je potpuno drugačija knjiga od mojih dosadašnjih, u kojoj se prepliću sekvence iz sadašnjeg i nekadašnjeg Beograda – rekla je Maša Rebić.
Prisutni su postavljali pitanja o fenomenu bestselara u našoj zemlji, a autorka je istakla kako je dobro da ima što više ljudi koji se odlučuju na pisanje i da svako ko ima šta da kaže treba to i da uradi pisanom rečju.
– Iako živimo u eri u kojoj vlada kvantitet nad kvalitetom, samo na taj način ono što valja ispliva na površinu, jer kvalitet opstaje – zaključila je autorka i pozvala prisutne da u petak, 29. oktobra, dođu na 55. Međunarodni beogradski sajam knjiga, na Lagunin štand, na kom će tog dana od 18 sati potpisivati knjigu.



















