Izdavačka kuća Laguna i Lokica Stefanović ovog petka, 12. avgusta, podržaće akciju „Press Happy Hour“. „Press Happy Hour“ je improvizovani kafić u kojem se čitaoci Pressa druže sa svojim omiljenim ličnostima iz javnog života. U periodu od 18.30 do 20 časova, u Finansijskom parku (ugao Nemanjine i Balkanske), posetioci će se upoznati sa vežbama iz nove knjige Lokice Stefanović „Pametno telo zauvek“. Tom prilikom Lokica će pokloniti 10 primeraka svoje prve knjige „Pametno telo“. Knjiga „Pametno telo zauvek“ donosi brojne savete za zdrav život i vežbe za sve grupe mišića. Za sve posetioce ovo će biti odlična prilika da se upoznaju sa vežbama i pripreme za novi dan i za spavanje ili poprave liniju pred odlazak na more.
Lokica će zajedno sa čitaocima Pressa uživati u dobroj muzici, kafi i druženju u Finansijskom parku.
Najnovije
Pogledaj sve
Počela je Noć knjige!
U svim knjžarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca, na 74 lokacije u 38 gradova u Srbiji i regionu, kao i na sajtovima laguna.rs, delfi.rs i dicearena.rs, pod pokroviteljstvom Banca Intesa, upravo se održava 34. Noć knjige!
Pročitaj više
Spremite spiskove! Noć knjige od 12. do 14. juna!
Od 12. do 14. juna 2026. godine održaće se 34. Noć knjige pod pokroviteljstvom Banca Intesa u svim knjižarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca na 74 lokacije u 38 gradova u Srbiji i regionu, kao i na sajtovima laguna.rs, delfi.rs i dicearena.rs.
Pročitaj više
U Noći knjige pisci na novom terenu!
Postoje dani kada u knjižaru dolazite po knjigu. A postoje i oni retki, posebni trenuci kada vam knjigu preporuči njen autor.
Pročitaj više
Zanimljiv program tokom Noći knjige!
Predstojeća Noć knjige donosi i nove zanimljivosti. U novootvorenoj knjižari Laguna kod pijace Kalenić, kao knjižari, čitaoce će sačekati bestseler autori Lagune. U knjižari Delfi SKC Ante Tomić će predstaviti svoj novi roman „Kraljević Marko oslobađa Imotski“, a družiće se i sa čitaocima u Novom Sadu. Evo i kompletnog programa i rasporeda druženja sa piscima u Noći knjige:
Pročitaj više














