Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Literarni Online Inkubator stiže i u Novi Sad

Nakon uspešne radionice u Beogradu projekat Literarni Online Inkubator stiže i u Novi Sad!

U petak, 26. jula, s početkom u 12 sati, u Gradskoj biblioteci u Novom Sadu biće održana druga radionica Literarnog Online Inkubatora.

Tema druge radionice Online INK-a je „Koncept literarnog dela“, koju će, kao specijalni predavač, predstaviti Jelena Bačić-Alimpić, autorka Laguninih bestseler romana i popularno medijsko lice.

Radionica je namenjena pre svega učesnicima projekta Literarni Online Inkubator, mladima od petnaest do trideset godina, ali je takođe otvorena i za sve ljubitelje knjige i pisane reči. Jelena Bačić-Alimpić će mladim autorima i ljubiteljima knjige, kroz predavanje i razgovor, preneti svoja iskustva, nastala prilikom stvaranja romana „Ringišpil“ i „Pismo gospođe Vilme“. Ovakva radionica je svakako najbolji način da jedan iskusni pisac svoje znanje prenese onima koji tek treba da se usavrše na polju literarnog stvaralaštva.

Projekat traje do 15. novembra ove godine, a u njemu mogu da učestvuju svi stanovnici Srbije, Crne Gore, BiH, Hrvatske i Makedonije, starosti od petnest do trideset godina, koji do sada nemaju objavljenih književnih dela. Projekat se realizuje u saradnji sa Ministarstvom omladine i sporta.

Ovu radionicu organizuje Centar za omladinu „Tvoja Srbija“ u saradnji sa IP Laguna i Gradskom bibliotekom u Novom Sadu.

Podelite na društvenim mrežama:

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS