Omiljeni dečji pisac Zorica Kuburović i predstavnici izdavačke kuće „Laguna“ posetili su Dom za decu bez roditeljskog staranja „Jovan Jovanović Zmaj“. Goste su srdačno dočekali vaspitači i direktor Nikola Popović, a mnogobrojni mališani specijalno za ovu priliku pripremili su keramičke ukrase i jaja koja su poklonili gostima. Pohvale njihovim radovima ohrabrile su ih da pokažu sva svoja umeća. Sviranje na gitari, recitovanje kao i pisanje poezije samo su neki od njihovih brojnih talenata. Pisac Zorica Kuburović iskoristila je priliku da govori o svom detinjstvu uz knjige, odrastanju i omiljenim piscima.
Prijatno druženje završeno je posetom kreativnim radionicama doma, slikarskom kutku kao i biblioteci koja je posle ove posete bogatija za nekoliko desetina „Laguninih“ naslova.




![Milica Vučković o romanu „Roditelji kućnih ljubimaca“: Priča o usamljenosti, roditeljstvu i nevoljenoj deci [video]](https://laguna.oozmi-cdn.com/images/3cb02754-2add-4d44-8995-c36b8254cc50/Milica-Vukovi-w320.webp)















