Sajam knjiga u Sarajevu, manifestacija posvećena knjizi, biće održan od 23. aprila do 28. aprila 2014. godine, u centru „Skenderija“.
Ceremonija svečanog otvaranja je 23. aprila u 18 sati u prezentacijskom prostoru u hali „Mirza Delibašić“.
Izdavačka kuća Laguna će na ovogodišnjem Sajmu knjiga u Sarajevu predstaviti svoju kompletnu produkciju i sjajne popuste. Lagunina izdanja svetskih i domaćih hitova biće dostupna po izuzetno povoljnim cenama.
Svojim čitaocima u Sarajevu Laguna će ponuditi specijalan sajamski popust od 15 %, dok će uz 3 i više kupljenih knjiga čitaoci moći da ostvare dodatnih 10 % popusta.
Radno vreme Sajma knjiga je od 10 do 19 sati.
Najnovije
Pogledaj sve
Počela je Noć knjige!
U svim knjžarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca, na 74 lokacije u 38 gradova u Srbiji i regionu, kao i na sajtovima laguna.rs, delfi.rs i dicearena.rs, pod pokroviteljstvom Banca Intesa, upravo se održava 34. Noć knjige!
Pročitaj više
Spremite spiskove! Noć knjige od 12. do 14. juna!
Od 12. do 14. juna 2026. godine održaće se 34. Noć knjige pod pokroviteljstvom Banca Intesa u svim knjižarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca na 74 lokacije u 38 gradova u Srbiji i regionu, kao i na sajtovima laguna.rs, delfi.rs i dicearena.rs.
Pročitaj više
U Noći knjige pisci na novom terenu!
Postoje dani kada u knjižaru dolazite po knjigu. A postoje i oni retki, posebni trenuci kada vam knjigu preporuči njen autor.
Pročitaj više
Zanimljiv program tokom Noći knjige!
Predstojeća Noć knjige donosi i nove zanimljivosti. U novootvorenoj knjižari Laguna kod pijace Kalenić, kao knjižari, čitaoce će sačekati bestseler autori Lagune. U knjižari Delfi SKC Ante Tomić će predstaviti svoj novi roman „Kraljević Marko oslobađa Imotski“, a družiće se i sa čitaocima u Novom Sadu. Evo i kompletnog programa i rasporeda druženja sa piscima u Noći knjige:
Pročitaj više














