Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Laguna i Nescafé nagrađuju najmaštovitije

Uzbudljivi trenuci kuvanja tvoje omiljene kafe i putovanja u svet knjiga nikada nisu bili slađi! Laguna je u saradnji s Nescaféom priredila sjajan Instagram nagradni konkurs koji će razveseliti sve ljubitelje dobrih knjiga i ukusnog Nescafé Cappuccina.
ness
Od 21. do 27. novembra Laguna i Nescafé priredili su nezaboravno iskustvo za tebe i tvoje prijatelje.

Sve što je potrebno da učinite jeste da pratite Lagunin Instagram profil, učestvujte tako što ćete ispod objave napisati i otkriti kako biste nazvali knjigu koja bi opisala vaš jedinstveni ritual ispijanja Nescafé Cappuccina i čitanja knjige.

Tri najoriginalnija odgovora, prema mišljenju našeg žirija, biće nagrađena fantastičnim poklonima:

1. mesto: tri knjige u izdanju Lagune sa top-liste i kutiju Nescafé Cappuccina
2. mesto: Dve knjige u Laguninom izdanju sa top-liste i kutija Nescafé Cappuccina
3. mesto: Lagunina knjiga s top-liste i kutija Nescafé Cappuccina.

Prijavite se od 21. do 27. novembra i kreirajte svoju priču koja će osvojiti srca žirija. Pobednike ćemo objaviti 28. novembra putem Instagram storija.

Postanite deo ove uzbudljive avanture i osvojte vredne nagrade!

Nescafé Cappuccino neodoljivo ukusan i penast – za trenutke uživanja kod kuće, kao u kafiću! Omiljene trenutke iz kafića za nekoliko sekundi možete imati i u svom domu. Uživajte u danu uz sjajnu šoljicu penaste kafe sa mlekom, bogatog ukusa. Sve što vam treba su Nescafé Cappuccino, malo vruće vode i dobro društvo. I uskoro će vaš dom postati omiljeni kafić vaših prijatelja.

Podelite na društvenim mrežama:

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS