Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Kreativna zabava: Knjige „Moje prve nalepnice: Životinje“ i „Moje prve nalepnice: Dinosaurusi“ u prodaji od 25. avgusta

Moje prve nalepnice: Životinje“ i „Moje prve nalepnice: Dinosaurusi“ sjajne su knjige aktivnosti za mališane koji vole životinje i dinosauruse. Bezbroj aktivnosti i više od stotinu ljupkih nalepnica kod dece će podstaći kreativnost, istraživački duh i poboljšati njihove perceptivne, motoričke i logičke sposobnosti.

mojeprvenal

Svaka knjiga sadrži segment sa nalepnicama koji se može odvojiti od ostatka knjige i osam bogato ilustrovanih scena. U zavisnosti od izbora teme, mališane čekaju nesvakidašnji prizori, neobična staništa i mnogo raznovrsnih životinja i dinosaurusa.


Knjige „Moje prve nalepnice: Životinje“ i „Moje prve nalepnice: Dinosaurusi“ možete pronaći od utorka 25. avgusta u svim knjižarama Delfi, Laguninim klubovima čitalaca, onlajn knjižari delfi.rs i na sajtu laguna.rs.

Podelite na društvenim mrežama:

„Čitajte između redova“ : uštedite i do 33%!

„Čitajte između redova“ : uštedite i do 33%!

Ljubitelji velikih književnih dela, imaćete priliku da od 10. do 23. avgusta 2026. iskoristite posebne pogodnosti u okviru akcije „Čitajte između redova“. U okviru akcije obuhvaćena su tri kultna romana svetske književnosti: „Majstor i Margarita“ Mihaila Bulgakova, „Proces“ Franca Kafke i „1984“ Džordža Orvela.

Pročitaj više
I ove nedelje akcija „Avgustovski vikendi“: romani Franca Kafke, Viktora Igoa, Džona Irvinga, Dejana Stojiljkovića i drugih na popustu od 40 do 60%

I ove nedelje akcija „Avgustovski vikendi“: romani Franca Kafke, Viktora Igoa, Džona Irvinga, Dejana Stojiljkovića i drugih na popustu od 40 do 60%

Pred vama je još jedan vikend sjajnih popusta, jer se nastavlja akcija „Avgustovski vikendi“! Od petka 21. avgusta do nedelje 23. avgusta 2026 očekuju vas posebni popusti na odabrane Lagunine knjige, i to na sajtovima delfi.rs, laguna.rs i u svim Delfi knjižarama.

Pročitaj više
Prikaz romana „Đavoli“ Džoa Aberkrombija: U paklu je ekipa

Prikaz romana „Đavoli“ Džoa Aberkrombija: U paklu je ekipa

Džo Aberkrombi je neko čije ime je automatska garancija da će knjigu kupiti puno ljudi i to je bio slučaj sa romanom „Đavoli“.

Pročitaj više
Najčitaniji roman srpske književnosti u XXI veku! Jubilarno izdanje knjige „Semper idem“ Đorđa Lebovića u prodaji od 24. avgusta

Najčitaniji roman srpske književnosti u XXI veku! Jubilarno izdanje knjige „Semper idem“ Đorđa Lebovića u prodaji od 24. avgusta

Lagunina knjiga decenije, najpreporučivanija po izboru knjižara Delfi lanca, „Semper idem“ Đorđa Lebovića je hronika jednog detinjstva u nevoljnim vremenima, koja između ostalog podseća na ono što poručuje latinski naslov – „uvek isto“. Doživela je desetine izdanja u preko 100.000 primeraka i prevedena na nekoliko jezika.

Pročitaj više

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.