Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Književno veče sa Vanjom Bulićem u Bavaništu

Povodom otvaranja renoviranih prostorija ogranka Biblioteke „Vuk Karadžić“ Kovin u Bavaništu, organizovano je književno veče sa Vanjom Bulićem.
U prepunoj sali Vanja Bulić je predstavio svoje knjige čitaocima.

Najpre je predstavio trilere: „Simeonov pečat“, „Jovanovo zaveštanje“, „Dosije Bogorodica“, „Devedesete“, „Teslina pošiljka“ i „Viza za nebo“. Čitaoci su bili u prilici da čuju interesantne podatke o manastiru Hilandar, Svetoj gori, redu malteških vitezova, „Miroslavljevom jevanđelju“ i našoj religiji.​ Govorio je i o knjizi „Oko otoka“, za koju kaže da je najbolja koju je dosad napisao.

Nakon izlaganja o romanima koje povezuje slična tematika, religija i relikvije, i lik novinara Novaka Ivanovića, Vanja Bulić je predstavio i svoje zbirke priča. Zasmejao je publiku duhovitim pričama o muškarcima u izvesnim godinama, o tome kako je gajio blizance i kako glasi naziv ove knjige na makedonskom jeziku.

Po završetku promocije knjiga usledio je spontan razgovor sa čitaocima i potpisivanje knjiga.

Autor: Vanja Bulić

Podelite na društvenim mrežama:

Slika Vanja Bulić

Vanja Bulić

Vanja Bulić (1947) čitav radni vek je proveo kao novinar u pisanim i elektronskim medijima. Za televiziju je uradio više od četiri hiljade emisija različitih žanrova, a pisao je za gotovo sve prestižne listove nekadašnje Jugoslavije.

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS