U okviru promocije svoje prve knjige „Ringišpil“ u izdanju Lagune Jelena Bačić Alimpić će u sredu, 15. decembra, s početkom u 19 časova, održati književno veče u svečanoj sali Centra za kulturu Mladenovac.
Istog dana od 14 sati u svojoj emisiji „Balkan party“ na TV Pink ugostiće kolege pisce iz Lagune Žaklinu Kiš, Jovana Ćirilova, Gorana Skrobonju i Duleta Nedeljkovića. Povod za razgovor je predstojeća kulturna manifestacija „Noć knjige – Your LMX moments“ pod sloganom „Budni uz knjigu“ koja će se održati u petak, 17 decembra, od 18 do ponoći u knjižarama Delfi u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Valjevu i Čačku, kao i na sajtu www.delfi.rs.
Najnovije
Pogledaj sve
Milica Vučković potpisuje novi roman „Roditelji kućnih ljubimaca“ na otvaranju Delfi knjižare „Dobrica Ćosić“ u Landmark Residence
Autorka bestselera „Smrtni ishod atletskih povreda“ Milica Vučković potpisivaće svoj novi roman „Roditelji kućnih ljubimaca“ u četvrtak 23. jula u Delfi knjižari „Dobrica Ćosić“ koja toga dana svečano otvara vrata na novoj lokaciji – u Landmark Residence na Bulevaru kralja Aleksandra 142k!
Pročitaj više
Novi roman Milice Vučković „Roditelji kućnih ljubimaca“ u ekskluzivnoj onlajn prodaji
Roman „Roditelji kućnih ljubimaca“ Milice Vučković, autorke bestselera „Smrtni ishod atletskih povreda“, biće dostupan u ekskluzivnoj onlajn prodaji od četvrtka 16. jula do srede 22. jula 2026. na sajtovima laguna.rs i delfi.rs
Pročitaj više
Velika Lagunina letnja akcija: 40 posto popusta na odabrane naslove za uživanje u čitanju
Imamo odličnu vest za sve ljubitelje knjiga: od 2. jula 2026. do 1. avgusta 2026. organzujemo „Veliku letnju akciju“ i na odabrane naslove odobravamo 40 posto popusta.
Pročitaj više
„Trilogija ženskog pera“: Obogatite svoju biblioteku novim romanima Ane Atanasković, Ljiljane Šarac i Slavice Mastikose i ostvarite popuste!
Akcija „Trilogija ženskog pera“ okuplja tri domaće autorke – Anu Atanasković, Ljiljanu Šarac i Slavicu Mastikosu!
Pročitaj više















