U utorak 5. jula, u 21 čas, povodom svečanog otvaranja knjižare u Pančevu, posetioci će biti u prilici da upoznaju Ivanu Stanković, top modela svetskog glasa, koja i dalje aktivno promoviše svoju prvu knjigu Bez daha. Ivana je već boravila u ovom gradu gde ju je dočekao veliki broj mladih, a poznato lice sa svetskih editorijala, primetila je da u tom gradu ima veliki broj lepotica.
Delfi knjižara u Pančevu, smeštena je u TC Aviv Park, na adresi Miloša Obrenovića 12. Otvaranjem ove knjižare na 110 kvadratnih metara, ljubitelji lepih knjiga dobili su svoju oazu. Građani Pančeva, otvaranjem Delfi knjižare, na jednom mestu imaju najveće hitove strane i domaće literature brojnih izdavača, Lagunin klub čitalaca, bogat edukativni, zabavni i gift program, mogućnost kupovine ulaznica za najznačajnije kulturne događaje.
U promotivnom periodu rada knjižare, svi koji žele, moći će besplatno da se učlane u Lagunin klub čitalaca koji omogućava kupovinu Laguninih izdanja po najpovoljnijim cenama.
Radno vreme knjižare je od 09h do 22h.
Najnovije
Pogledaj sve
Milica Vučković potpisuje novi roman „Roditelji kućnih ljubimaca“ na otvaranju Delfi knjižare „Dobrica Ćosić“ u Landmark Residence
Autorka bestselera „Smrtni ishod atletskih povreda“ Milica Vučković potpisivaće svoj novi roman „Roditelji kućnih ljubimaca“ u četvrtak 23. jula u Delfi knjižari „Dobrica Ćosić“ koja toga dana svečano otvara vrata na novoj lokaciji – u Landmark Residence na Bulevaru kralja Aleksandra 142k!
Pročitaj više
Novi roman Milice Vučković „Roditelji kućnih ljubimaca“ u ekskluzivnoj onlajn prodaji
Roman „Roditelji kućnih ljubimaca“ Milice Vučković, autorke bestselera „Smrtni ishod atletskih povreda“, biće dostupan u ekskluzivnoj onlajn prodaji od četvrtka 16. jula do srede 22. jula 2026. na sajtovima laguna.rs i delfi.rs
Pročitaj više
Velika Lagunina letnja akcija: 40 posto popusta na odabrane naslove za uživanje u čitanju
Imamo odličnu vest za sve ljubitelje knjiga: od 2. jula 2026. do 1. avgusta 2026. organzujemo „Veliku letnju akciju“ i na odabrane naslove odobravamo 40 posto popusta.
Pročitaj više
„Trilogija ženskog pera“: Obogatite svoju biblioteku novim romanima Ane Atanasković, Ljiljane Šarac i Slavice Mastikose i ostvarite popuste!
Akcija „Trilogija ženskog pera“ okuplja tri domaće autorke – Anu Atanasković, Ljiljanu Šarac i Slavicu Mastikosu!
Pročitaj više















