Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Foto-konkurs „Po meri knjigoljubaca“ povodom prvog rođendana časopisa Bukmarker

Dragi čitaoci, nismo stigli ni da se osvrnemo, a već je prošlo godinu dana otkako je izdavačka kuća Laguna hrabro zakoračila u novi izazov i pokrenula časopis Bukmarker – inspirisan ogromnom ljubavlju prema knjigama i kreiran tako da bude po meri knjigoljubaca.
Prvi broj Bukmarkera pojavio se 18. novembra 2020. i za kratko vreme postao je idealno štivo za sve one kojima nikada nije previše razgovora o vrhunskim knjigama. 

Uvek za vas imamo priču više, a za prvi rođendan spremamo poklone!

Odlučili smo da organizujemo foto-konkurs „Po meri knjigoljubaca“, te vas pozivamo da uz hešteg #PoMeriKnjigoljubaca napravite fotografiju na kojoj će biti bilo koje od dosadašnjih dvanaest izdanja časopisa Bukmarker, postavite je na svom otključanom Instagram profilu, a mi ćemo pet najlepših fotografija objaviti u rođendanskom izdanju u rubrici „U fokusu“ i nagraditi Laguninom romanom po izboru.

U opisu fotografije možete i da nam napišete zašto volite da čitate Bukmarker i koja vam je omiljena rubrika.

Izazov traje do 3. novembra.

Srećno!

Podelite na društvenim mrežama:

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS