Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Foto-konkurs: #ČitamKodKuće. Osvojte knjigu iznenađenja

Predstojeći dani će biti idealni za čitanje. Kod kuće, naravno.
Laguna od danas, ponedeljka 23. marta, pokreće foto-konkurs za sve čitaoce njenih izdanja. Konkurs će trajati dve nedelje, do 6. aprila.

Postavite na svoje društvene mreže fotografije naslova iz Lagunine produkcije i ulepšajte nam dan. Podstaknimo i druge svojim primerom, provedimo ovo vreme kvalitetno.

Nagrađujemo 100 najboljih fotografija, po oceni redakcije Lagune, knjigom iznenađenja. Ukupno 100 knjiga iznenađenja biće podeljeno na Fejsbuku i Instagramu.

Neophodno je da za svaku fotografiju iskoristite heštegove #ČitamKodKuće i #LagunaKnjige, da imate otključan Fejsbuk i Instagram profil, i da živite na teritoriji Republike Srbije.

Pokažite nam koja knjiga vama pravi društvo ovih dana, a mi ćemo najkreativnije fotografije nagraditi.

Podelite na društvenim mrežama:

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS