Džil Mansel se vratila na književnu scenu fenomenalnim čiklitom pod nazivom And Now You’re Back, koji će se uskoro naći u izdanju Lagune. Ako ste u potrazi za romantičnom knjigom koja vraća veru u ljubav, ovo je pravo štivo za vas. Ako ste, pak, skeptici, ovo je knjiga koja će vas preobratiti i naterati da poverujete da prava ljubav postoji i da ste možda svoju srodnu dušu već upoznali pre, recimo, trinaest godina. Znate onu izreku: „Pravi ljudi u pogrešno vreme“? Ako ste nekoga već otpisali, to ne znači da se ta osoba neće pojaviti u vašem životu onda kada to najmanje očekujete.
Didi Leng je svoju prvu ljubav Šeja Mejsona upoznala u magičnoj poseti Veneciji jedne zime. Oboje su imali tek osamnaest godina, a već su bili uvereni da su našli ljubav svog života. Šest meseci kasnije oni su ludo zaljubljeni i još uvek ne mogu da poveruju koliko su savršeni jedno za drugo. Šej dolazi da radi u hotelu Didinih roditelja, i sve je kao u bajci. Međutim, jedan događaj menja sve, ostavlja ceo grad u šoku i Šej nestaje bez traga.
Trinaest godina prolazi i niko ne očekuje da će ikada više čuti za njega. Onda se jednog dana, iz vedra neba, Šej vraća kako bi ispunio poslednju želju svog oca koji je na samrti, i time nenamerno iznova remeti Didin život. Ona sada vodi hotel svojih roditelja, a on bukira najluksuzniji apartman i pokreće svakakve glasine i lanac događaja koji utiče na ceo grad. Šej je postao uspešan biznismen, osmislio je aplikaciju za upoznavanje i prodao ju je za pravo bogatstvo. Uprkos uspehu na poslovnom planu, nije uspeo da pronađe ljubav svog života. Kada shvati da se Didi udaje za drugog, započinje vezu sa devojkom koja u isto vreme odseda u Didinom hotelu.
Ljubav koja se rodila u Veneciji i dalje je jaka, ali Didi nije sigurna da li može da veruje Šeju posle toliko godina. Oboje će morati da se suoče sa problemima iz prošlosti koji su doveli do njegovog iznenadnog odlaska. Iako joj je slomio srce, ona ne može da se odupre sećanjima na Italiju, zimske čarolije, pravljenje Sneška i ispijanje proseka uz pucketanje vatre.
Uz mnoštvo simpatičnih sporednih likova u koje ćete se zaljubiti, autorka nas vodi na putovanje kroz zamršeni svet ljubavnih veza. Ovo je romantična i dramatična priča o naizgled nemogućoj ljubavi koju ćete čitati sa uživanjem. Džil Mansel je majstorski uspela da prenese svaku emociju koju likovi osećaju dok pokušavaju da pronađu sebe i ostvare snove koje sanjaju već trinaest godina. Svi zaslužuju drugu šansu, zar ne?
Autor teksta: Dunja Lozuk
Najnovije
Pogledaj sve
Milica Vučković potpisuje novi roman „Roditelji kućnih ljubimaca“ na otvaranju Delfi knjižare „Dobrica Ćosić“ u Landmark Residence
Autorka bestselera „Smrtni ishod atletskih povreda“ Milica Vučković potpisivaće svoj novi roman „Roditelji kućnih ljubimaca“ u četvrtak 23. jula u Delfi knjižari „Dobrica Ćosić“ koja toga dana svečano otvara vrata na novoj lokaciji – u Landmark Residence na Bulevaru kralja Aleksandra 142k!
Pročitaj više
Novi roman Milice Vučković „Roditelji kućnih ljubimaca“ u ekskluzivnoj onlajn prodaji
Roman „Roditelji kućnih ljubimaca“ Milice Vučković, autorke bestselera „Smrtni ishod atletskih povreda“, biće dostupan u ekskluzivnoj onlajn prodaji od četvrtka 16. jula do srede 22. jula 2026. na sajtovima laguna.rs i delfi.rs
Pročitaj više
Velika Lagunina letnja akcija: 40 posto popusta na odabrane naslove za uživanje u čitanju
Imamo odličnu vest za sve ljubitelje knjiga: od 2. jula 2026. do 1. avgusta 2026. organzujemo „Veliku letnju akciju“ i na odabrane naslove odobravamo 40 posto popusta.
Pročitaj više
„Trilogija ženskog pera“: Obogatite svoju biblioteku novim romanima Ane Atanasković, Ljiljane Šarac i Slavice Mastikose i ostvarite popuste!
Akcija „Trilogija ženskog pera“ okuplja tri domaće autorke – Anu Atanasković, Ljiljanu Šarac i Slavicu Mastikosu!
Pročitaj više















