Dragan Velikić, jedan od najvažnijih savremenih srpskih književnika, predstaviće svoj najličniji roman „Bonavia“ u Bijeljini.
Književno veče održaće se u biblioteci „Filip Višnjić“ u četvrtak, 31. januara, sa početkom od 18 sati.
Druženje sa Velikićem kao i svaki put dosad trajaće nekoliko sati u kojima će svi posetioci sasvim sigurno uživati uz prijatan razgovor i raznovrsne teme.
Nesvakidašnju porodičnu priču, sa odviše odsutnim očevima i suviše prisutnim majkama, Dragan Velikić će sa zadovoljstvom predstaviti poštovaocima njegove književnosti u Bijeljini.
Najnovije
Pogledaj sve
„Čitajte između redova“ : uštedite i do 33%!
Ljubitelji velikih književnih dela, imaćete priliku da od 10. do 23. avgusta 2026. iskoristite posebne pogodnosti u okviru akcije „Čitajte između redova“. U okviru akcije obuhvaćena su tri kultna romana svetske književnosti: „Majstor i Margarita“ Mihaila Bulgakova, „Proces“ Franca Kafke i „1984“ Džordža Orvela.
Pročitaj više
UniCredit Bank i Laguna ti čestitaju rođendan i poklanjaju!
Posebna pogodnost za članove Laguninog kluba čitalaca je rođendanski popust od 40% pri kupovini do tri Lagunina naslova u Delfi knjižarama.
Pročitaj više
Globalni fenomen – „Van pravila“, roman koji je inspirisao hit seriju „Vatreni rivali“, u prodaji od 14. avgusta
Globalni fenomen – „Van pravila“, roman koji je inspirisao hit seriju „Vatreni rivali“, u prodaji od 14. avgusta
Pročitaj više![Milica Vučković o romanu „Roditelji kućnih ljubimaca“: Priča o usamljenosti, roditeljstvu i nevoljenoj deci [video]](https://laguna.oozmi-cdn.com/images/3cb02754-2add-4d44-8995-c36b8254cc50/Milica-Vukovi-w320.webp)
Milica Vučković o romanu „Roditelji kućnih ljubimaca“: Priča o usamljenosti, roditeljstvu i nevoljenoj deci [video]
Posle romana „Boldvin“ i „Smrtni ishod atletskih povreda“ stiže novi roman Milice Vučković „Roditelji kućnih ljubimaca“.
Pročitaj više















