Autor emisije je Aleksandra Simić.
Autor emisije je Aleksandra Simić.

Simonida Milojković
Simonida Milojković, jedan od najčitanijih savremenih srpskih pisaca, član je Udruženja književnika Srbije. Književnošću se bavi od 2007. godine, kada je izašla njena prva knjiga Grabljivica , najprodavaniji roman na Balkanu u poslednje tri decenije, čiji je tiraž dosegao neverovatnih 210.000 primeraka.
Više o autoru
Najnovije
Pogledaj sve
Bukmarker podkast, ep. 20 – Bojan Savić Ostojić: Vremeplov kroz sećanja, sanjarenja, muziku i pisanje
Gost podkasta „Bukmarker“ je pisac i prevodilac Bojan Savić Ostojić koji je nedavno za roman „Lusi“ dobio Vitalovu nagradu.
Pročitaj više
Radno vreme knjižara Delfi i korisničkog centra tokom uskršnjih praznika
Obaveštavamo vas da su 10. i 13. april neradni dani, a da će se obrada i slanje porudžbina vršiti počevši od 14. aprila.
Pročitaj više
Novo omiljeno mesto knjigoljubaca – otvoren Lagunin klub čitalaca u Obrenovcu
Obrenovac je dobio novi kutak za sve ljubitelje knjige – Laguna je svečano otvorila svoj Klub čitalaca u okviru knjižare „Azbuka“ (Ulica Miloša Obrenovića 101).
Pročitaj više
Prikaz romana „Slušaj me“: Omiljeni tandem među ljubiteljima trilera po 13. put hara
Vratile su se! Ricoli i Ajls to ipak rade drugačije. Roman „Slušaj me“ je trinaesta knjiga (kako vreme leti!) u popularnom serijalu o detektivki bostonske policije Džejn Ricoli i njenoj saveznici i prijateljici, medicinskoj istražiteljki Mori Ajls.
Pročitaj više


















