Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

„Mati pirinča“ omiljena knjiga Ane Ivanović

mati
Kao nacionalna ambasadorka UNICEF-a, Ana Ivanović u susretu sa učenicima osnovnih škola uključenih u program „Škola bez nasilja“ u knjižari Delfi u SKC-u, kao svoju omiljenu knjigu koju je proporučila svim prisutnima navela je delo „Mati pirinča“, autorke Rani Manika, u izdanju izdavačke kuće Laguna. Od mnoštva knjiga, koje stigne da pričita u slobodno vreme kog ima jako malo, Ana je preporučila delo koje je, kako kaže, čitala sa uživanjem i posebnom pažnjom, jer je život videla iz novog ugla.

„Mati pirinča“ je retkost među pripovedačkim delima. Preneće čitaoca u jedno drugo vreme, na jedno drugo mesto, u nemilosrdni svet egzotične lepote, gde sitna životna zadovoljstva moraju da nadoknade njegove nezamislive užase. Stilom poetična, a domašajem opsežna, ova priča ispričana je sa živopisnošću koja ume da vas progoni, i koja omogućuje da kroz odškrinuta vrata provirite u drugačiji svet, čudan, a ipak prisan po temama i preispitivanjima.

Autor: Rani Manika

Podelite na društvenim mrežama:

Slika Rani Manika

Rani Manika

Rani Manika po rođenju je Malajka, a po obrazovanju ekonomista. Živi u Britaniji, gde joj je i objavljen prvi roman, Mati pirinča .

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS

Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

Powered byoozmi.com