Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

bukmarker

Književno veče Ive Štrljić u Kikindi

Književno veče Ive Štrljić u Kikindi - slika 1
U ponedeljak 18. novembra naša poznata glumica i spisateljica Iva Štrljić održaće književno veče u Narodnoj biblioteci „Jovan Popović“ u Kikindi.

Iva Štrljić je u Laguni objavila tri knjige: „Nemaš pojma koliko te volim“, „Znam da misliš na mene“ i „Voleti u Beogradu“.

Šarmantne i ljupke, priče Ive Štrljić podsetiće vas na ljude koje ste voleli kao i ulice u kojima ste se sretali. „Voleti u Beogradu“ je knjiga koje će vas naterati da zaplačete, nasmejete se i uzdahnete, ali i da više poštujete i cenite prijateljstvo i ljubav, jer mnoge veze i brakovi propadaju ne zbog nedostatka ljubavi, već zbog manjka prijateljstva.

„Znam da misliš na mene“ je knjiga o dvoje ljudi čijoj ljubavi život i vreme stalno podmeću prepreke. Iz ugla glavne junakinje Maše, Iva Štrljić nam u ispovedno-humorističkom tonu pripoveda o vezama i vezicama, noćnom životu glavnog grada, večerama i provodima, ali i detaljno opisuje čežnju i ljubavne ožiljke mlade žene..

Iva Štrljić u romanu „Nemaš pojma koliko te volim“ piše o ljubavi sakupljajući posledice uragana osećanja i krhotine tuge, pokušavajući da sastavi sliku muškarca i žene koji nisu idealni – njihova najvažnija osobina jeste da razumeju drugog u sebi i sebe u drugom.

Autor: Iva Štrljić

Podelite na društvenim mrežama:

Slika Iva Štrljić

Iva Štrljić

Iva Štrljić je rođena 1977. godine u Beogradu. Diplomirala je glumu na Akademiji umetnosti u Beogradu, u klasi profesora Ivana Bekjareva. Igrala je u mnogim televizijskim serijama, među kojima se ističu uloge u serijama Jelena, Ranjeni orao, Smešne i druge priče, Moj rođak sa sela, Bledi mesec, Bela lađa, Zauvek mlad, Larin izbor i Folk, za koju je dobila nagradu za ulogu pevačice Cicke na festivalu televizijskih serija Fedis. U pozorištu je igrala u mnogim predstavama, među kojima su Kafana kod Zajedno, Plava ruža i Ujež, kao i u filmovima Slobodan pad, Bledi mesec, Made in Yu i Rekonvalescenti. Snimila je i veliki broj radio-drama i reklama. Pokazala se i kao uspešan voditelj emisije Transforma na RTS-u i jutarnjeg programa Dizanje na TV B92. Sada vodi svoju prvu autorsku emisiju Volim te na Ženskoj TV. Knjigama Nemaš pojma koliko te volim i Znam da misliš na mene postigla je veliki uspeh. Ovo je njena treća knjiga.

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
Group-96644x
image-4394x

Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

Powered byoozmi.com