Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Jedini put je – napred: „Alisa u Ničijoj zemlji 5“ u prodaji od 8. maja

Alisa-05

Alisa“ nije samo naučna fantastika sa elementima psihološkog trilera, već duboka psihološka studija o volji za životom i potrazi za smislom u apsurdnim okolnostima; priča o nadi i istrajnosti u svetu koji naizgled nema smisla ni milosti.

Arisu i njegovi saborci su porazili krupijee, ali bitka još uvek nije gotova. U petom tankobonu čeka ih borba protiv dvanaest igrača koji imaju sumnjivu čast da budu „kraljevska porodica“ Ničije zemlje. Arisu se nada skorašnjem povratku kući, ali igre koje Stanovnici Ničije zemlje igraju mogle bi biti gore od svih okrutnosti koje su krupijei smislili.

Alisu u Ničijoj zemlji 5“ možete pronaći od petka 8. maja u svim knjižarama Delfi, Laguninim klubovima čitalaca, onlajn knjižari delfi.rs i na sajtu laguna.rs.

Podelite na društvenim mrežama:

Slika Haro Aso

Haro Aso

Haro Aso je rođen 4. januara 1980. godine u prefekturi Osaka. Na smeru za inženjering Univerziteta Kansai bavio se istraživanjem DNK, ali je napustio studije. Potom je krenuo na putovanje po Japanu. Po završetku putovanja odlučio je da postane mangaka. Debitovao je 2005. godine mangom YUNGE! .

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS

Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

Powered byoozmi.com