Simonida Milojković, autorka bestselera „Grabljivica“, u četvrtak, 22. maja 2014. godine u 19 sati, potpisivaće svoj novi roman „Ljubav u doba kokaina“ u Delfi knjižari u Novom Sadu, Kralja Aleksandra 3.
„Ljubav u doba kokaina“ je dramatična i porazna ispovest beogradske studentkinje, koju je njen mladić gurnuo u pakao droge. Glavna junakinja Nina zaljubljuje se u svog vršnjaka, zavodnika Marka i postaje zavisna od njegove pažnje i ljubavi. Ali njen svet se ruši kad je se on zasiti i kad je ostavi. Spremna je na sve da bi ga ponovo vratila, a kada joj on u jednom noćnom klubu ponudi kokain, bez razmišljanja prihvata: tako se njenoj zavisnosti od ljubavi pridružuje i zavisnost od teških droga... Roman je ljubavna priča dvoje studenata koji počinju da se drogiraju i da zajedno propadaju i fizički i moralno i duhovno.
Ni u svom novom romanu autorka „Grabljivice“ ne preza da stvari nazove pravim imenom, stvarajući uverljive i prepoznatljive likove jedne izgubljene generacije u zemlji bez nade i iluzija, i vodeći radnju lako i jednostavno. Posebnu boju ovom novom romanu o stranputicama današnjih mladih ljudi daju neposredan ispovedni ton glavne junakinje, obraćanje bez uvijanja i prećutkivanja, otvoreno i bez kajanja.
Roman „Ljubav u doba kokaina“ u izdanju „Lagune“ u prodaji je u Srbiji, Republici Srpskoj i Crnoj Gori, u knjižarama i na svim prodajnim mestima novina. Ovaj roman obara rekorde u prodaji i trenutno je na prvom mestu Lagunine top-liste.

Simonida Milojković
Simonida Milojković, jedan od najčitanijih savremenih srpskih pisaca, član je Udruženja književnika Srbije. Književnošću se bavi od 2007. godine, kada je izašla njena prva knjiga Grabljivica , najprodavaniji roman na Balkanu u poslednje tri decenije, čiji je tiraž dosegao neverovatnih 210.000 primeraka.
Više o autoru
Najnovije
Pogledaj sve
Ne propustite Noć knjige još danas i sutra!
Noć knjige, 34. po redu, počela je u petak, 12. juna u svim knjižarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca u Srbiji i regionu kao i na sajtovima laguna.rs, delfi.rs i dicearena.rs.
Pročitaj više
Počela je Noć knjige!
U svim knjžarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca, na 74 lokacije u 38 gradova u Srbiji i regionu, kao i na sajtovima laguna.rs, delfi.rs i dicearena.rs, pod pokroviteljstvom Banca Intesa, upravo se održava 34. Noć knjige!
Pročitaj više
Spremite spiskove! Noć knjige od 12. do 14. juna!
Od 12. do 14. juna 2026. godine održaće se 34. Noć knjige pod pokroviteljstvom Banca Intesa u svim knjižarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca na 74 lokacije u 38 gradova u Srbiji i regionu, kao i na sajtovima laguna.rs, delfi.rs i dicearena.rs.
Pročitaj više
U Noći knjige pisci na novom terenu!
Postoje dani kada u knjižaru dolazite po knjigu. A postoje i oni retki, posebni trenuci kada vam knjigu preporuči njen autor.
Pročitaj više


















