Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

bukmarker

Druženje sa Mirjanom Đurđević u okviru Letnjeg platoa Biblioteke grada Beograda

U okviru Letnjeg platoa Biblioteke grada Beograda i programa „Druženje sa piscima i pesnicima“ autorka Mirjana Đurđević predstaviće svoje knjige 5. jula od 19 sati.
Druženje sa Mirjanom Đurđević u okviru Letnjeg platoa Biblioteke grada Beograda - slika 1
Mirjana Đurđević nagrađivana je autorka romana „Kaja, Beograd i dobri Amerikanac“, „Bremasoni“, avantura inspektorke Harijete u knjigama „Leš u fundusu“, „Jacuzzi u liftu“, „Odlazak u Jolki Palki“, kao i romana „Bunker swing“ i „Bunker patka“ u četiri ruke sa Brankom Mlađenovićem, i mnogih drugih.

Tokom jula i avgusta, svakog utorka od 19 sati, Beograđani će na platou ispred Biblioteke grada Beograda imati prilike da slušaju razgovore i da se druže sa savremenim srpskim piscima i pesnicima.

Dobro došli!

Autor: Mirjana Đurđević

Podelite na društvenim mrežama:

Slika Mirjana Đurđević

Mirjana Đurđević

Mirjana Đurđević (1956), autorka je četrnaest romana i koautorka još dva, objavljenih u više izdanja. Piše i priče, eseje, kolumne… Prevođena na egleski i slovenački jezik. Njen roman Kaja, Beograd i dobri Amerikanac osvojio je regionalnu nagradu „Meša Selimović“ za najbolji roman objavljen na prostoru Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Crne Gore u 2009. godini. Živi i piše u Beogradu.

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
Group-96644x
image-4394x

Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

Powered byoozmi.com