Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

„Naći ću te“ Harlana Kobena u prodaji od 15. marta

„Naći ću te“ Harlana Kobena u prodaji od 15. marta - slika 1
Još jedan izuzetan triler savremenog majstora zapleta i obrta koji vas neće razočarati, „Naći ću teHarlana Kobena priča je o čoveku koji služi doživotnu kaznu zbog zločina koji nije počinio.

Dejvid, Šeril i njihov trogodišnji sin Metju živeli su idilično sve do noći kad je Dejvid otkrio da mu je sin ubijen u susednoj sobi.

Iako nevin, Dejvid je osuđen za ubistvo deteta i sada služi kaznu u zatvoru sa maksimalnim obezbeđenjem. Ophrvan bolom i krivicom što nije sprečio sinovljevu smrt, on je prihvatio svoju sudbinu bez volje da se bori za pravdu. U stanju letargije biće sve dok mu u iznenadnu posetu ne dođe Šerilina mlađa sestra i pokaže mu fotografiju koju joj je poslao prijatelj. Na slici je zabavni park prepun ljudi. U pozadini, na samoj ivici kadra vidi se dečak koji zastrašujuće liči na Metjua. Iako je to nemoguće, Dejvid oseća da je njegov sin još živ.

Dejvid sada ima cilj. On planira mukotrpan beg odlučan da spase sina, povrati čast i otkrije istinu o svemu što se dogodilo. Rizikujući život svakog trenutka, s agentima FBI-ja za petama, može li Dejvid otkriti šokantnu istinu pre nego što se ponovo nađe iza rešetaka?

„Naći ću te“ možete nabaviti od petka 15. marta u svim knjižarama Delfi, Laguninim klubovima čitalaca, onlajn knjižari delfi.rs i na sajtu laguna.rs.

Podelite na društvenim mrežama:

Slika Harlan Koben

Harlan Koben

Harlan Koben je prvi pisac trilera koji je osvojio tri najprestižnije nagrade u okviru žanra: Edgar, Šejmus i Entoni. Povodom jednog od Kobenovih romana list Čikago tribjun je autora opisao slikovitom frazom „Rejmond Čendler sreće Bridžet Džons“, ciljajući na Kobenov dar da unese crtu duhovitog u trilerske zaplete. Godine 2000. je objavio roman Nikom ni reči, jedan od svojih najuspešnijih trilera, koji mu je doneo i nominaciju za nagradu Edgar, da bi se godinu dana kasnije pojavio Nestao zauvek, roman za koji Koben kaže: „Želim da vam se svaka knjiga, a posebno ova, prišunja iza leđa, i na kraju vas udari po potiljku kad se tome ne nadate.“ Dosad je u svetu prodato preko sedamdeset miliona primeraka Kobenovih knjiga, prevedenih na četrdeset tri jezika. Živi u Ridžvudu u Nju Džerziju. Potencijalnim piscima poručuje sledeće: „Pišite. Ne uzimajte časove pisanja. Ne slušajte me. Samo pišite. I brišite, puno brišite. Verovatno ne brišete dovoljno. Onda pišite ponovo. Onda opet. I opet.“ Foto: JR/Inside Out Project

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS

Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

Powered byoozmi.com