
Čudotvorni nož
4.7Prosecna ocena je 4.7 od 5
Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima
Prosečna ocena
5.00
5
29
4
0
3
0
2
0
1
0
Prosto sam odusevljena knjigom... I nacinom na koji nas pisac vodi kroz sve te avanture kroz koje je Iko prosao. Ispoljavanje emocija ima poseban znacaj u ovoj knjizi. Nemam reci. Svaka cast za mastu koja je veoma sirokih vidika, neobicna, nesvakidasnja, a opet primamljiva i interesantna. Lik koji je najvise ostavio uticaja na mene sem Ika, naravno, je Sajlas koji se kroz celu knjigu borio za njega, i kroz ta dela pokazao koliko ga voli a da mu to nijednom nije rekao. To je sustina danasnjeg zivota, boriti se za njega ako ti je stvarno stalo do nekoga. Perfektno. Knjiga koja nije zasnovana samo na masti, nego sadrzi i mnogo pouka iz zivota. :) Jos jednom skidam kapu. Tamara.
Filip Milinković*
pokazano nam je u knjizi sta znaci biti ziv i posle smrti ziveti za druge zanimljivo ostalo je da procitam anansijeve momke i tako da kompletiram gejmenovu malu biblioteku ocekujem novo izdanje Laguno!
Ana Cukor
Nevjerovatna mašta pisca, lagano štivo za jedan dan :)
Milica Began*
Prava knjiga za dečake. Naslov deluje morbidno, ali unutra... ne suditi knjigu po koricama!
Sonja Ćorović
Odrastanje, ponekad, vodi ljudsko biće zamršenim putevima. Ipak, u najmanju ruku je neobično, kada nekoga na groblju odgajaju i vaspitavaju duhovi. Siroče Niko koga je surovi ubica lišio najbližih u najranijem detinjstvu ,ipak, nije postao ''siroče života''. Prva saznanja i životna iskustva Niko stiče u ambijentu smrti. Groblje ,nipošto, nije carstvo dosade. Nastanjeno dobrim i lošim vazdušastim stvorenjima uči o životu jednako kao i legitimni svet živih. Bildungsroman u crno-humornom maniru, ''Knjiga o groblju'' Nila Gejmena oduševljava tekstom i prelepim ilustracijama Krisa Ridla.
Besplatna dostava na teritoriji Srbije za porudžbine preko 3.000 dinara.
Nil Gejmen je verovao da je strip autor, sve dok mu na nekoj zabavi jedan od prisutnih gostiju, inače urednik književnog dodatka lokalnih novina, nije objasnio da je to što Gejmen radi zapravo literarno stvaranje.
Kris Ridl je jedan od najpopularnijih ilustratora današnjice. Ilustrovao je preko sto knjiga za decu i osvojio mnogobrojne nagrade. Svake nedelje crta karikature za novine Observer. Dva puta je osvajao Medalju Kejt Grinavej, a dobitnik je i Zlatne nagrade Smartiz i Srebrne nagrade Nestle. Omiljeni slatkiš su mu gumene bombone.
Slični naslovi
4.7Prosecna ocena je 4.7 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
4.9Prosecna ocena je 4.9 od 5
4.8Prosecna ocena je 4.8 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
Kupci ove knjige kupili su i
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
4.8Prosecna ocena je 4.8 od 5
4.7Prosecna ocena je 4.7 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
4.9Prosecna ocena je 4.9 od 5
4.8Prosecna ocena je 4.8 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
Učlanite se u Lagunin klub čitalaca i obezbedite 10% popusta na sve Lagunine knjige, popuste koji rastu do 20%, rođendanski popust od čak 40%, dodatne pogodnosti na društvene igre, gift asortiman i Bukmarker kafeterije – jer čitanje je još lepše kada vam se isplati.
Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844
•Powered byoozmi.com





















