Lagunin autor Ivan Zlatković predstaviće svoj najnoviji roman „Sintetičari“ u četvrtak, 03. novembra u 19 časova, u Kraljevu u galeriji Kulturnog centra u Ribnici. Zlatković će govoriti o književnoestetskim apektima ovog romana koji se bavi aktuelnom temom narkomanije u našem društvu, navodeći i iskustva koja je stekao na mnogobrojnim promocijama po Srbiji, čime se ova tema čini još intrigantnijom i zanimljivijom. Autor će čitati i odlomke iz svoje proze, a razgovor će voditi urednik programa Miloš Milosavljević.
Podelite na društvenim mrežama:
Prikaz knjige „Kal juga“: Mističnim pustohodinama Lepenskog Vira
Iz prve ruke – „Prepleteni život“: Ključ za razumevanje života
„Ma koliko danas svet izgledao strašno, poljubac i kontakt čine ga lepim i izazovnim!“: Održana promocija knjige Zorice Tomić „Poljubac“
Sajsi MC o zbirci „Šta žulja zgrade?“: Poezija u muzici može svašta da trpi, na papiru ne
Naš sajt koristi kolačiće koji služe da poboljšaju vaše korisničko iskustvo, analiziraju posete sajtu na sajtu i prikazuju adekvatne reklame odabranoj publici. Posetom ovog sajta, vi se slažete sa korišćenjem kolačiča u skladu sa našom Politikom korišćenja kolačiča.