Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Promocija romana prvenca Nevene Milojević „Jednom ili dvaput“ 25. novembra u knjižari Delfi SKC

Roman prvenac književne agentkinje u Laguni Nevene Milojević biće predstavljen beogradskim čitaocima 25. novembra od 18 sati u knjižari Delfi SKC.
E-pozivnica-Jednom-ili-dvaput-800x500px
O romanu će, pored autorke, govoriti i sociološkinja Jelena Riznić i urednica Dubravka Dragović Šehović.

Jednom ili dvaput“ je dinamična, intimna drama glavne junakinje Srne, koja pokušava da se snađe u današnjem svetu lakih i površnih veza, istovremeno tražeći sopstveno mesto u velikom gradu, ali i baveći se razumevanjem komplikovanih porodičnih odnosa. Ovaj roman je i priča o potrebi za nalaženjem prave i iskrene ljubavi mlade žene koja se ne ustručava da o najintimnijim detaljima govori hrabro, surovo, ponekad sirovo, ali uvek iskreno.

Dobro došli!

Podelite na društvenim mrežama:

Slika Nevena Milojević

Nevena Milojević

Nevena Milojević književna je agentkinja u izdavačkoj kući Laguna . Studirala je srpski jezik i književnost sa komparatistikom na Filološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu.

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS

Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

Powered byoozmi.com