Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

BUKMARKER-logo

Prikaz knjige „Bajka nad bajkama – Treća noć“

350-65
Kakvo putovanje, kakva ljubav! Godinama sam čekala rasplet voljene bajke, nestrpljivo pratila situaciju, pa čak i pisala lično Nenadu, nadajući se da nije zaboravio naše junake, da nije odustao, da ih nije predao vremenu! I nije!

Vrijedjelo je čekati kraj! Vrijedjelo je svo uzbuđenje, svo nestrpljenje, svo maštanje! Onima koji nijesu shvatili ljepotu ove trilogije, ideju pisca, rado bih otvorila oči, da mogu! Naša Bajka nad bajkama je samo jedan nov, uzbudljiv pogleda na sve bajke, priče, pjesme i mitove na kojima smo odrasli i ne postoje riječi kojima se može opisati magija kojom je Nenad sve to spojio u ove 3 sjajne knjige! Malo sam strepila, malo sam brinula, malo i plakala, ali na kraju zatvorila knjigu sa osmijehom!

Velika družina je dobila svoj veliki kraj (a ja ću sebi dati na slobodi, baš kao što je i pisac, da krajeve koje je možda ostavio otvorene, jer je očigledno da svaka priča može imati nastavak, dosanjam, domaštam i ispričam ja samoj sebi )! Srećan kraj je zagarantovan (hvala nebesima), a do ponovnog susreta, šaljem iskrene pozdrave i zahvalnost Nenadu na ovoj avanturi !

Autor: Aleksandra Fatic
Izvor: Goodreads

Podelite na društvenim mrežama:

Slika Nenad Gajić

Nenad Gajić

Nenad Gajić (1974) autor je bestselera „Slovenska mitologija“, sveobuhvatne ilustrovane knjige enciklopedijskog tipa u izdanju Lagune 2011.

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
unicredit-seeklogo
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
IPS-NBS

Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

Powered byoozmi.com