Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

bukmarker

Dečja knjiga nedelje – „Selena se budi“

Dečja knjiga nedelje – „Selena se budi“ - slika 1
Za svoje članove Laguna uvek ima dobre vesti! Svake nedelje jedan od aktuelnijih naslova proglašavamo za knjigu nedelje. To znači da će naši članovi te, i samo te nedelje, moći da kupe Knjigu nedelje sa specijalnim DODATNIM popustom od 30%.

„Selena se budi“ je očaravajuća zbirka priča koja nas vodi do spoznaje da je otkrivanje sveta lepše u društvu, da smo bez drugih samo polovina razlomka, bića izgubljena u svetu.

Selena pomoću mašte, od razigranih maca u parku, zamišlja audiciju za crne mačke, a od uporne kiše, beskrajno morsko plavetnilo. Njeni imaginarni drugari joj pomažu da shvati svet i usvoji važne životne lekcije.

Iskoristite priliku ove nedelje: na sve popuste koje uživate kao naš član (članski, dodatni od 10% za kupovinu tri i više knjiga) dobićete i ovaj specijalni popust ukoliko knjigu naručite sa našeg sajta, ili kupite u nekom od naših klubova čitalaca u Srbiji, u toku trajanja akcije.

Ovaj popust važi i za one koji prvi put naručuju Lagunine knjige i time se učlanjuju u Klub. Ipak, najviše će uštedeti naši najverniji članovi. Lako je izračunati da će koristeći ovu pogodnost moći da dobiju popust veći od 50%. Da bismo sprečili eventualne zloupotrebe ograničavamo kupovinu na jednu Knjigu nedelje po jednom članskom broju.

Knjigu nedelje sa specijalnim popustom možete nabaviti samo preko našeg internet sajta ili kupovinom u nekom od naših Klubova čitalaca u Srbiji. Ovaj popust ne važi na Sajmovima niti na bilo kom drugom mestu gde se prodaju Lagunine knjige.

Podelite na društvenim mrežama:

Slika Zoran Penevski

Zoran Penevski

Zoran Penevski (1967) je pisac, scenarista i prevodilac. Autor je romana Sara i zaboravljeni trg (Laguna, 2016), Budimir i retke vrste (Kreativni centar, 2013), Lektor (SKC Novi Sad, 2015), Tragovi odsustva (Okean, 2008), Manje važni zločini (stipendija Fonda „Borislav Pekić“, Okean, 2005), Flamanski mesečar (Matica srpska, 1997) i zbirke priča Istorija stomaka (priče o Gogolju, Beografiti, 1999). Sa Ivicom Stevanovićem koautor je prvog srpskog grafičkog romana Ljubazni leševi (SKC Novi Sad, 2004; Komiko, 2011), objavljenog i na engleskom jeziku kao Kindly Corpses (ChiZine, 2016), grafičkog romana Leksikon likovnih legija (SKC Novi Sad, 2005) i strip-albuma L’Anatomie du Ciel (Les Humanoides Associès, 2006). Napisao je scenarija za strip-albume Korporativni pandemonijum (crtež A. Zolotić, Besna kobila, 2015; nagrada ULUPUDS-a za strip godine), Des Rivierès sur les Ponts (crtež G. Josić, Delcourt, 2004), Filip i Olga – knjiški moljci (crtež Dušan Pavlić, System Comics, 2012; nagrada na Salonu stripa u Beogradu 2012. godine; prošireno izdanje Olga i Filip – knjiški moljci, System Comics, 2016). Priredio je knjigu zanimljivosti iz istorije početaka Prvi u Srbiji (Laguna, 2016), zbirku viceva Da pukneš od smeha (Kreativni centar, 2012) i priredio i dizajnirao ilustrovani izbor iz dela Miroslav Antića Tu gde počinje nebo (Stylos Art, 2011). Objavljivao je priče, tekstove, prikaze, kritike i eseje (o književnosti, stripu, muzici, ilustraciji i dr.) u časopisima Sveske, NIN, Vreme, Večernje novosti, Danas, Art 032, Kvadart, Književna reč, Reč, Povelja, Detinjstvo, Letopis Matice srpske, Ritam itd. Preveo je više od pedeset knjiga (sa engleskog, nemačkog i makedonskog jezika), a uredio više od sto izdanja. Radovi su mu prevođeni na engleski, francuski, holandski i makedonski jezik.

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
Group-96644x
image-4394x

Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

Powered byoozmi.com