Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

    Put oko sveta za 25 dana

    Put oko sveta za 25 dana

    O knjizi

    Obični ljudi ne razumeju potrebu za putovanjima, oni iscrpljuju svoje snove i energiju tako što zidaju kuće i skupljaju pare, ali putnici su jedini tragači na ovom svetu, oni znaju da su i život i smrt samo putovanje i zato oni putuju za života da bi putovali i u snovima i da ne bi bili na jednom mestu posle života.

    ser Ronalda Blins

    Nova knjiga Isidore Bjelice vodi nas na put kroz egzotične prostore i brojne vremenske zone koje se poigravaju sa ljudskom sudbinom. Od Frankfurta, Indije, Singapura, Kine, Japana, Havaja, Kalifornije, Meksika, Njujorka ponovo do Beograda, Isidora Bjelica nas upoznaje sa metafizikom putovanja, promenama koje u nas utiskuju za sva vremena drugačije kulture, ljudi, prostori, mirisi, pogledi, snovi... Ovo je putopis ispisan na samo njoj svojstven, šarmantan i neodoljiv način.

    Detalji o proizvodu
    Komentari (6)
    Cena:
    699,00RSD
    Članska cena i do
    559,20RSD

    Rasprodato

    Želite da vas obavestimo kada artikal ponovo bude dostupan? Kliknite na dugme ispod!

    Besplatna dostava na teritoriji Srbije za porudžbine preko 3.000 dinara.

    Slika Isidora Bjelica

    Isidora Bjelica

    Rođena u Sarajevu. Diplomirala i magistrirala dramaturgiju na FDU. Jedno vreme radila kao asistent na predmetu Scenario. Kao kolumnista i filmski kritičar pisala je za gotovo sve veće novine sa eks-jugoslovenskog prostora. Najduže se zadržala u Kuriru , gde je pisala kolumnu od 2003. do 2007. godine, pod nazivom Blek sabat .

    Slični naslovi

    Kupci ove knjige kupili su i

    34c49152-112c-4b0d-ac99-f2f909239dfb

    Postanite član Laguninog kluba čitalaca i uživajte u brojnim pogodnostima!

    Učlanite se u Lagunin klub čitalaca i obezbedite 10% popusta na sve Lagunine knjige, popuste koji rastu do 20%, rođendanski popust od čak 40%, dodatne pogodnosti na društvene igre, gift asortiman i Bukmarker kafeterije – jer čitanje je još lepše kada vam se isplati.

    Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

    visa-logo4x
    Group-96674x
    Group4x
    Group-96724x
    layer14x
    Banca-intesa-logo-w593
    unicredit-seeklogo
    Group-96654x
    Group-96664x
    image-4384x
    IPS-NBS

    Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

    Powered byoozmi.com