Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

    Naslednici zemlje – I tom

    Naslednici zemlje – I tom

    O knjizi

    Dugo očekivani nastavak vanserijskog izdavačkog fenomena: romana Katedrala na moru.

    Pre deset godina, srca miliona čitalaca osvojio je Arnau Estanjol, amal koji je pomogao u izgradnji crkve Santa Marija, katedrale na moru. Sad se priča nastavlja ovim upečatljivim i vernim prikazom srednjovekovne Barselone, ovom izvanrednom, uzbudljivom sagom o odanosti, osveti, ljubavi i naporima da se ostvare snovi.

    Barselona, 1387.
    Zvona na crkvi Santa Marija de la Mar i dalje zvone svim stanovnicima četvrti Ribera, ali jedan od njih s posebnom pažnjom sluša kako se ona oglašavaju... Ugo Ljor, sin mornara koji se utopio u moru, u dvanaestoj godini radi u brodogradilištu zahvaljujući velikodušnosti jednog od najviđenijih ljudi u gradu, Arnaua Estanjola.

    Ali njegovi mladalački snovi da postane brodograditelj postaće prah i pepeo pred okrutnom, nesmiljenom stvarnošću kad porodica Puig, zavađena na krv i nož s njegovim učiteljem i zaštitnikom, iskoristi svoj položaj kod novog kralja da ostvari godinama priželjkivanu osvetu.

    Od tog časa, Ugov život protiče u kolebanju između odanosti Bernatu, prijatelju i Arnauovom sinu jedincu i potrebe da preživi...

    Detalji o proizvodu
    Komentari (3)
    Intervjui (5)
    Cena:
    1.099,00RSD
    Članska cena i do
    879,20RSD

    Rasprodato

    Želite da vas obavestimo kada artikal ponovo bude dostupan? Kliknite na dugme ispod!

    Besplatna dostava na teritoriji Srbije za porudžbine preko 3.000 dinara.

    Slika Ildefonso Falkones

    Ildefonso Falkones

    Ildefonso Falkones živi u Barseloni sa ženom i četvoro dece. Radi kao advokat. Proslavio se romanom Katedrala na moru i postao svetski bestseler pisac. Katedrala na moru je napisana kao omaž svim ljudima koji su učestvovali u pedeset četiri godine dugoj gradnji jedne od najlepših ikada sagrađenih crkava.

    Slični naslovi

    Kupci ove knjige kupili su i

    34c49152-112c-4b0d-ac99-f2f909239dfb

    Postanite član Laguninog kluba čitalaca i uživajte u brojnim pogodnostima!

    Učlanite se u Lagunin klub čitalaca i obezbedite 10% popusta na sve Lagunine knjige, popuste koji rastu do 20%, rođendanski popust od čak 40%, dodatne pogodnosti na društvene igre, gift asortiman i Bukmarker kafeterije – jer čitanje je još lepše kada vam se isplati.

    Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

    visa-logo4x
    Group-96674x
    Group4x
    Group-96724x
    layer14x
    Banca-intesa-logo-w593
    unicredit-seeklogo
    Group-96654x
    Group-96664x
    image-4384x
    IPS-NBS

    Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

    Powered byoozmi.com