
Preljuba – mek povez
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima
Prosečna ocena
5.00
5
18
4
0
3
0
2
0
1
0
Aleksandra D.H.
Sinoć sam završila i posljednju knjigu Atas- Priča tate Solta. Oduševio me način na koji se objedinjene sve prethodne knjige i nenametljivo opisana tatina priča kroz koju su protkani životi svih sestara. Topla preporuka.
Dino
Maestralno, opuštajuće, nezaboravno iskustvo i predivna jutra i noći uz serijal Sedam sestara! Mnogo iznenađenja, obrta i ljubavi.. HVALA LUSINDA! P.S. Čitati knjigu od prve do posljednje, sve su povezane..
Biljana Tričković
Zavrsila sam je pre nekoliko dana citala sam ceo serijal redom i sada mi nedostaju svi oni.. od tate Solte do Radosne Meri ..svi oni i njihove porodice ..kao da sam bila u tom njihovom svetu ...putovala sa njima ..bila srećna pa i plakala ponekad ..divna prica ..lavina emocija ..hvala Laguni ovom dragulju
Jelena
Fenomenalna stvar,odličan serijal..Sve pohvale
Nikolina Petronijević
Veličanstveno finale u vidu osme knjige serijala napisanog na, ukupno, više od 5000 stranica. Savremenu verziju starogrčkog mita o titanu Atlasu, koji je nosio teret celog sveta na svojim leđima, o njegovoj savršenoj Atlantidi i ćerkama - sedam sestara, imena istih kao sedam najsjajnijih zvezda sazvežđa Plejade, isprepletanu sa brojnim istorijskim činjenicama, događajima i stvarnim likovima, obogaćenu fantastičnim putovanjima širom naše divne, plave planete, ova je knjiga sklopila, smeštajući završne kockice svaku na svoje mesto, predivan mozaik u mojoj glavi, tako da ću se teško odupreti svojoj snažnoj želji da odmah počnem da čitam ponovo, redom, sve, od početka.
Besplatna dostava na teritoriji Srbije za porudžbine preko 3.000 dinara.
Hari Vitaker je sin Lusinde Rajli i odrastao je devedesetih godina 20. veka. Najranije detinjstvo proveo je na zapadnoj obali Irske. Sam je počeo da se bavi pisanjem. Nagrađen je za svoj prezenterski rad na radiju Bi-Bi-Si i član je jednog od najčuvenijih improvizacionih pozorišta u Ujedinjenom Kraljevstvu.
Lusinda Rajli je rođena 1965. godine u Irskoj i, nakon kratke glumačke karijere na filmu, televiziji i u pozorištu, napisala je svoj prvi roman u 24. godini. Njene knjige su prevedene na trideset sedam jezika i postigle su veliki uspeh širom sveta zbog snažnih emocija koje nadrastaju sudbine njenih junaka.
Slični naslovi
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
4.6Prosecna ocena je 4.6 od 5
4.5Prosecna ocena je 4.5 od 5
4.4Prosecna ocena je 4.4 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
4.6Prosecna ocena je 4.6 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
Kupci ove knjige kupili su i
4.3Prosecna ocena je 4.3 od 5
4.6Prosecna ocena je 4.6 od 5
4.9Prosecna ocena je 4.9 od 5
4.6Prosecna ocena je 4.6 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
4.9Prosecna ocena je 4.9 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
4.7Prosecna ocena je 4.7 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
Učlanite se u Lagunin klub čitalaca i obezbedite 10% popusta na sve Lagunine knjige, popuste koji rastu do 20%, rođendanski popust od čak 40%, dodatne pogodnosti na društvene igre, gift asortiman i Bukmarker kafeterije – jer čitanje je još lepše kada vam se isplati.
Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844
•Powered byoozmi.com





















