
Krv i lepota – Bordžije
4.3Prosecna ocena je 4.3 od 5
Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima
Rasprodato
Želite da vas obavestimo kada artikal ponovo bude dostupan? Kliknite na dugme ispod!
Besplatna dostava na teritoriji Srbije za porudžbine preko 3.000 dinara.
Sara Dunant
Sara Dunant, britanska književnica, kritičarka i autorka televizijskih emisija, rođena je 1950. godine. Nakon studija istorije na univerzitetu Kembridž, radila je kao glumica, televizijski producent i radijski voditelj. Kritike objavljuje u novinama The Times i The Observer. Napisala je dvanaest romana i dobitnica je nagrade Crime Writers' Association Macallan Silver Dagger for Fiction (1993). Romanima Rođenje Venere i U društvu kurtizane osvojila je simpatije čitalaca širom sveta.
Više o autoru
Slični naslovi
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
Kupci ove knjige kupili su i
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
4.9Prosecna ocena je 4.9 od 5
4.8Prosecna ocena je 4.8 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
4.4Prosecna ocena je 4.4 od 5
4.0Prosecna ocena je 4.0 od 5
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
Učlanite se u Lagunin klub čitalaca i obezbedite 10% popusta na sve Lagunine knjige, popuste koji rastu do 20%, rođendanski popust od čak 40%, dodatne pogodnosti na društvene igre, gift asortiman i Bukmarker kafeterije – jer čitanje je još lepše kada vam se isplati.
Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844
•Powered byoozmi.com





















