Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima

  • Do 20%
  • -10%
Ostrvo s blagom

Ostrvo s blagom

O knjizi
Ukrcajte se ne Hispaniolu! Mali od palube Džim Hokins kreće u potragu za blagom. Međutim, na plovidbi ga čeka pobuna posade. Džim mora da nadmudri lukavog gusara Long Džon Silvera ako želi da ostane živ. Korak po korak je serijal namenjen deci koja tek otkrivaju čarobni svet knjiga. Korak 2. prilagođen je deci koja su uspešno savladala slova i veštinu čitanja. Priče iz ove edicije donose najpoznatija dela najboljih pisaca prilagođena deci i njihovim čitalačkim veštinama.  
Detalji o proizvodu
Komentari (0)
Cena:
399,00RSD
Članska cena i do
319,20RSD

Rasprodato

Želite da vas obavestimo kada artikal ponovo bude dostupan? Kliknite na dugme ispod!

Besplatna dostava na teritoriji Srbije za porudžbine preko 3.000 dinara.

Slika Robert Luis Stivenson

Robert Luis Stivenson

Robert Luis Stivenson rođen je u Edinburgu u Škotskoj 1850. Pisao je fantastične i avanturističke priče poput Doktor Džekil i gospodin Hajd i Crna strela, prema kojima su snimljeni filmovi i koji su prerađeni u priče za decu. Veoma cenjen, kako u svoje vreme tako i danas, izvršio je ogroman uticaj na pisce kao što su Borhes, Džozef Konrad i Grejem Grin. Stivenson je napisao Ostrvo s blagom kad je video da njegov nećak vodenim bojama slika mapu ostrva. Počeo je da smišlja imena za ostrvo: Ostrvo kostura, Brdo Durbin, dok naposletku nije, u gornjem desnom uglu stranice, napisao „Ostrvo s blagom“. Posle duge bolesti („četrnaest godina ni jednog jedinog dana nisam bio zdrav“, napisao je), umro je na ostrvu Upolu u južnom Pacifiku, gde je u to doba živeo.

Slični naslovi

34c49152-112c-4b0d-ac99-f2f909239dfb

Postanite član Laguninog kluba čitalaca i uživajte u brojnim pogodnostima!

Učlanite se u Lagunin klub čitalaca i obezbedite 10% popusta na sve Lagunine knjige, popuste koji rastu do 20%, rođendanski popust od čak 40%, dodatne pogodnosti na društvene igre, gift asortiman i Bukmarker kafeterije – jer čitanje je još lepše kada vam se isplati.

Pridruži se našoj zajednici i isprati dešavanja.

visa-logo4x
Group-96674x
Group4x
Group-96724x
layer14x
Banca-intesa-logo-w593
Group-96654x
Group-96664x
image-4384x
Group-96644x
image-4394x

Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844

Powered byoozmi.com