
Još samo ovaj put
5.0Prosecna ocena je 5.0 od 5
Za vreme korišćenja bilo koje stranice na našem web-sajtu, kompanija Laguna d.o.o. može da sačuva određene informacije na korisnikov uređaj putem "kolačića" (engleski "cookies"). Više o kolačićima
Rasprodato
Želite da vas obavestimo kada artikal ponovo bude dostupan? Kliknite na dugme ispod!
Besplatna dostava na teritoriji Srbije za porudžbine preko 3.000 dinara.
Maša Rebić
Maša Rebić je rođena 1975. godine u Beogradu. Tokom prethodne decenije postala je jedna od najpopularnijih spisateljica mlađe generacije. Njeni romani Sponzoruše, Devojke iz kraja, kao i zbirka priča Ludorije, štikle i stvaran život doživeli su brojna izdanja, mesecima su se nalazili na listama najprodavanijih knjiga u Srbiji i dokaz su da u Beogradu postoje autentični bestseler-pisci.Godine 2010. u „Laguni“ je objavljen njen novi roman Cvet mog života.Živi i radi u Beogradu, udata je i majka je dvoje dece.
Više o autoru
Slični naslovi
Kupci ove knjige kupili su i
4.9Prosecna ocena je 4.9 od 5
4.9Prosecna ocena je 4.9 od 5
4.2Prosecna ocena je 4.2 od 5
Učlanite se u Lagunin klub čitalaca i obezbedite 10% popusta na sve Lagunine knjige, popuste koji rastu do 20%, rođendanski popust od čak 40%, dodatne pogodnosti na društvene igre, gift asortiman i Bukmarker kafeterije – jer čitanje je još lepše kada vam se isplati.
Copyright © Laguna d.o.o. Starine Novaka 23, Beograd • Matični broj: 17414844
•Powered byoozmi.com














